De ramen van de stuurhut gezet, eerst een plaatje doorzichtig plastiek in de stuurhut, vast gezet met Krystal Clear en na het drogen de raampjes ingesmeerd met Krystal Clear.
Of ik het mooi vind, je moet het ook maar niet te dicht bij bekijken. Het lijkt i.i.g. wat op oud glas



Ik kwam nog wat wandlampen tegen van de mijnschacht, ook daar maar weer een lampie in geprikt, de rest gaat ook werkend worden, je kan ze altijd wel ergens voor gebruiken.

En terwijl het Krystal Clear aan het drogen is ben ik begonnen aan de Krachtcentrale, even een paar muren neer gezet voor het idee en beeld.
Wachten is nu op een motor met vertraging die gaat het wiel van de stoommachine aandrijven zo komt er weer wat beweging bij. Wachten is nu op de levering van tante Alie.
Kan er wel gewoon verder mee, motor komt aan de onderkant.


Het was wel weer aardig priegelwerk, de ogen nu wat rust gunnen, wellicht vallen ze zo even dicht.