Heren dank.
Kleine update?
Even verder met die overkluizing:
▲ Met dat Anita-spul heb ik met name de bakstenen ingevoegd.
▲ Door die voegen komen de bakstenen wat beter uit de verf. Maar de voegen zijn nog wel wat te licht. Eigenlijk hoef je helemaal niet zo heel netjes te schilderen als je voegen maar strak zitten.
▲ De kade muur links? Tsja, nu worden de verschillen wel erg groot en speel ik met de gedachte om die complete kademuur te vervangen.
▲ Met een donkere wetwash worden de voegen wat donkerder en de kleuren van de stenen wat meer naar de achtergrond. Als het spul droog is krijgen de stenen nog een drybrush.
▲ Betekent wel dat ik in de muur rechts hier en daar nog wat stenen moet bijkleuren, zodat het wat meer één geheel wordt.
Wil het een beetje lukken met de Preisertjes?
Die Preisertjes verf ik tussen de bedrijven door. Eerst de huidskleur en dan losse kledingstukken. Als ik al dat volk in één keer verf dan krijgen veel Preisertjes dezelfde kleur kledingstukken en het is juist de bedoeling om dat te variëren. Opvallend is wèl dat de meeste Françaises bij mij geblondeerd zijn.

Zodra er toonbare Preisertjes zijn volgt een update.