Nu zat ik te brainstormen over de bedrading onder de baan, nu dacht ik flatcable, je kent ze wel zitten in de oude computers nu wel eens.

Wat is mijn bedoeling hiermee, ik wil de brede band, oook wel flaTcable ge noemd onder de baan hebben hele maal rondom, als ik dan in de buurt kom van een wisselstraat knijp ik zo, stekker op de cable en verbind de wissels met de juiste adres op de kabel., eigenlijk dacht ik dat dit wel zou kunnen werken lijkt mij, het voordeel is , dat ik eigenlijkmaar korte stukjes draad heb van de wissel naar die stekker op die flatcable.
Graag even mee denken, op laagspannings gebied ben ik geen kei namelijk, er staan wel waardes bij deze stekkers maar die zeggen me dus totaal niks, zal ze toch even neer plempen hier

dit staat bij deze stekker dus:
* PCB-contacten: messing vertind
* Pinlengte: 3,2 mm (=standaard)
* Nom. stroom: 1Amp.
* Testspanning: 1000 V DC of AC piek
* Isolatieweerstand: 5000 Mohm bij 100 V
* Cont. weerstand: 20 mOhm
* Isolator: PBT 20% GF
En bij de kabel die ik wil gebruiken staat dit:
* Snel en goedkoop te verwerken.
* Flexibele, grijze isolatie van PVC, brandvertragend.
* Aansluitmogelijkheid aan beide zijden van de kabel.
* Gemakkelijk te scheiden aders.
* Volgens UL en CSA gecertificeerd.
* Aders 28 AWG, 7/36 strand vertind koper
* één rood gemarkeerde buitenader
* Isolatie brandvertragend VW-1
* Spanning maximaal 300V
* Stroom maximaal 1A nominaal
* Temperatuur maximaal 105ºC
* Impedantie : 105 Ohm
* Capaciteit : 45,9pF / per meter
laat het maar horen wat jullie van me idee vinden, en ja we zullen de nr's moeten onthouden welke je gebruikt

Hans